.

.

Fogadó órák

 
Név A hét (tól - ig) B hét (tól - ig) Osztályfőnökség
Balog Istvánné Hétfő - (11:25 - 12:10) Hétfő - (13:25 - 14:05)
Benkőné Andó Hajnalka Péntek - (8:40 - 9:25) Hétfő - (10:30 - 11:15)
Csikós Ádám Hétfő - (10:30 - 11:15) Hétfő - (10:30 - 11:15) 1/9/3, Ksz/12
Csomós Éva Szerda - (8:40 - 9:25) Szerda - (8:40 - 9:25) 2/10/5
Dudásné Sándor Judit Csütörtök - (10:30 - 11:15) Hétfő - (10:30 - 11:15) 9/B
Éber Klára Szerda - (9:35 - 10:20) Kedd - (10:30 - 11:15) 1/13
Eitelné Kapp Rozália Margit Kedd - (7:45 - 8:30) Csütörtök - (11:25 - 12:10) 2/10/3
Eleméry Szilvia Hétfő - (8:40 - 9:25) Hétfő - (8:40 - 9:25) 2/14
Hancsák Ilona Edina Kedd - (9:35 - 10:20) Kedd - (9:35 - 10:20) 11/A
Illés-Kabai Andrea Péntek - (9:35 - 10:20) Péntek - (8:40 - 9:25) 10/A
Kajtor Márton Csütörtök - (11:25 - 12:10) Kedd - (14:10 - 14:50)
Kelemen Zoltánné Szerda - (10:30 - 11:15) Kedd - (10:30 - 11:15) 3/15
Kéri-Téglássy Lajos Péter Csütörtök - (9:35 - 10:20) Csütörtök - (9:35 - 10:20)
Kiszel Szabolcs Kedd - (11:25 - 12:10) Csütörtök - (9:35 - 10:20)
Kondacsné Samu Gabriella Szerda - (14:10 - 14:50) Csütörtök - (12:25 - 13:10) 1/9/4
Kovácsné Petri Andrea Kedd - (9:35 - 10:20) Szerda - (9:35 - 10:20) 12/A
Krisánné Szőllősi Margit Szabina Hétfő - (8:40 - 9:25) Kedd - (14:55 - 15:30) 11/B
Lányi Gáborné Hétfő - (15:00 - 16:00) Szerda - (13:00 - 14:00) 2/10/4
Lestyánné Hricsovinyi Julianna Csütörtök - (8:40 - 9:25) Hétfő - (8:40 - 9:25)
Matyuska Ferencné Péntek - (7:45 - 8:30) Péntek - (8:40 - 9:25)
Mihály István Hétfő - (10:30 - 11:15) Csütörtök - (10:30 - 11:15)
Mizó Krisztina Hétfő - (8:40 - 9:25) Hétfő - (9:35 - 10:20) 9/A
Nagy Gábor Imréné Péntek - (9:35 - 10:20) Hétfő - (11:25 - 12:10) SZH/1
Nagy Károly Tamás Kedd - (9:35 - 10:20) Péntek - (7:45 - 8:30)
Nagy Zsigmond Kedd - (14:00) Kedd - (14:00)
Nagyné Krátki Ágnes Kedd - (12:25 - 13:10) Szerda - (11:25 - 12:10)
dr. Nagyné Nyíri Judit Hétfő - (7:45 - 8:30) Hétfő - (7:45 - 8:30)
Nyíriné Almási Margit Csütörtök - (11:25 - 12:10) Péntek - (10:30 - 11:15) 1/9/2, 3/11/3
Petrovszki László Kedd - (13:25 - 14:05) Csütörtök - (12:25 - 13:10)
Pocsai László Csütörtök - (8:40 - 9:25) Hétfő - (9:35 - 10:20) 3/11/2
Pocsaji László Zoltán Péntek - (9:35 - 10:20) Szerda - (11:25 - 12:10) 3/11/1
Rácz-Juhos Andrea Szerda - (14:55 - 15:30) Szerda - (14:55 - 15:30)
Schriffert Tamás Kedd - (10:30 - 11:15) 10/B
Schwertner Béla Kedd - (11:25 - 12:10) Kedd - (12:25 - 13:10) 1/9/1
Sipiczki Zoltán Hétfő - (14:00 - 16:00) Hétfő - (14:00 - 16:00)
Stefkovicsné Márta Andrea Kedd - (12:25 - 13:10) Szerda - (13:25 - 14:05)
Szabó Sándor Csütörtök - (10:30 - 11:15) Szerda - (10:30 - 11:15)
Szakács Mária Zsuzsanna Csütörtök - (10:30 - 11:15) Csütörtök - (10:30 - 11:15)
Szász János Csütörtök - (14:10 - 14:50) Kedd - (11:25 - 12:10)
Szerencsi Zoltán Csütörtök - (14:10 - 14:50) Csütörtök - (14:10 - 14:50)
Szokolayné Fejes Edit Kedd - (10:30 - 11:15) Kedd - (8:40 - 9:25) 12/B
Tóth Ildikó Kedd - (7:45 - 8:30) Kedd - (7:45 - 8:30)
dr. Vad Tamás Hétfő - (8:30 - 9:35) Csütörtök - (8:30 - 9:35) H/II/2
Zsibrita Dániel Szerda - (8:40 - 9:25) Szerda - (8:40 - 9:25)

BSZC - Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Tel: +36 66 328-785 Fax: +36 66 325-221