Hírek

100 EZER FORINTOT NYERT A KÓS A LÉLEKMOZGATÓ PROGRAM PÁLYÁZATÁN

2019-03-25

A 2019. február 22-én, a Magyar Parasport Napján LÉLEKMOZGATÓ iskolai programot valósított meg iskolánk, majd az erről szóló beszámolót beküldtük a pályázat kiírói részére: Magyar Paralimpiai Bizottság Köztestület (MPB) és Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny és Szabadidősport Szövetsége (FODISZ).

A kiírók a legkreatívabb, legtartalmasabb, leginkább lélekmozgató 10 programot 100.000 Ft DECATHLON ajándékutalvánnyal díjazta.

A pályázatra 254 pályamű érkezett be, a zsűrinek nehéz dolga volt kiválasztani a legjobb 10-et, hiszen a beküldött programok szinte mindegyike fantasztikusan színvonalas volt, a beszámolók mind arról tanúskodtak, hogy igazán sikeres, valóban lelkeket mozgató, érzékenyítő foglalkozások valósultak meg, mely nagy hatásokat váltottak ki a gyerekekben, pedagógusokban és a szülőkben is, segítve a paraspotolók, a fogyatékossággal élők világának megismerését és az elfogadást.

A 10 LEGJOBB PÁLYÁZAT KÖZÉ VÁLASZTOTTÁK A BSZC KÓS KÁROLY SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA PÁLYAMUNKÁJÁT IS!

Így iskolánk megnyerte a 100 ezer Ft ajándékutalvány egyikét!

GRATULÁLUNK A SZERVEZŐKNEK ÉS A PROGRAMOKON AKTÍV TANULÓINKNAK!

https://fodisz.hu/hirek/20190322-MPN_2019.html?fbclid=IwAR3utSp2DSQzDhI3_WFpt1694oGxyz_lQYwxtNzfQmKvxkWTOdZiGDbpa1w