Hírek

BALLAGÁS A KÓSBAN

2019-05-13

Egy kis májusi esővel és a Himnusz hangjaival kezdődött május 3-án (pénteken) 15 órakor a ballagási ünnepség. Néhány perc után viszont a felhők tovább úsztak, így napsütéses vidám és szívmelengető hangulatban telt a ballagás.

Erre a napra iskolánk is különleges díszbe öltözött. Hét osztály 115 diákja vehette vállára a jelképes útravalóval megpakolt tarisznyát, hogy elinduljon a nagybetűs Életbe.  Iskolánk igazgatónője köszöntötte az egybegyűlt vendégeket, szülőket, diákokat, majd végzős tanulóinkhoz intézte meghatott szavait.  A végzősök nevében Frankó Henriett 12.B osztályos tanuló, a tizenegyedikesek nevében Petrovszki Nóra 11.AB osztályos tanuló mondott beszédet. Az ünnepségen 13 tanuló vett át oklevelet és könyvjutalmat szorgalmáért és jó tanulmányi eredményéért. A Szakma Kiváló Tanulója Versenyen elért helyezéseiért három tanulónk, az Ágazati és Ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyén elért eredményéért egy tanulónk oklevelet és vásárlási utalványt kapott, amelyet iskolánk alapítványa, a Sokoldalú Szakképzési Alapítvány ajánlott fel kiváló országos eredményeikért. Ezután az országos versenyen elért helyezettek beírták nevüket iskolánk évkönyvébe.

Az ünnepélyes zászlóátadás után a Szózattal ért véget az ünnepség.


További képek a galériában