Hírek

PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP A KÓSBAN

2019-12-12

2019. 12. 7-én iskolánkban pályaorientációs napot tartottunk.

 Minden tanulót igyekeztünk választott szakjában, szakmájában megerősíteni  önismereti, személyiségfejlesztő tesztekkel.  A Békés Megyei Pedagógiai Szakszolgálat munkatársa pályaszocializációs foglalkozást tartott alsóbb évfolyamokon. Végzős, illetve továbbtanulni vágyó diákjainknak  a Kodolányi János Egyetem és Gál Ferenc Főiskola oktatói és diákjai tartottak bemutatót  felsőfokú képzésekről.  A Magyar Honvédség  tartott ismertetőt az önkéntes területvédelmi tartalékos rendszerről, a szerződéses állományról, a tiszthelyettes képzésről az érdeklődőknek. A  Békés Megyei Rendőr-főkapitányság képviselői  munka és továbbtanulási lehetőségekről tájékoztatta diákjainkat.

 Minden előadónak köszönjük a segítő munkáját, diákjainknak a figyelmet!

A szervezők


További képek a galériában